Aktywności

Przyjeżdżając do Nas możesz robić nic. Ale jeżeli jednak szukasz ciekawych aktywności, na które okolica i warunki pozwalają w Ropkach oto kilka propozycji.

… no to do roboty, czas się trochę poobijać!

Tygrysek z bajki „Kubuś i Puchatek”

Rowery

Najczęściej wybieraną aktywnością sportową jest kolarstwo górskie. Trasy w Ropkach usatysfakcjonują zarówno wybitnych kolarzy i pozwolą na rodzinną wycieczkę.

Turystyka piesza

Co jest podstawą wypoczynku w Ropkach? Turystyka. Beskidy to góry, w których początkujący adepci turystyki pieszej powinni odbierać swoje pierwsze szlify.

Jazda konna

Jedną z atrakcji Ropek są jazdy konne. Zapraszamy na przejażdżki o porannej rosie i w mgle budzącego się dnia. W okolicy mamy 3 różne stadniny.

Klimkówka

Windsurfing w Ropkach?Klimkówka to popularna nazwa Jeziora Klimkowskiego, które znajduje się kilkanaście kilometrów od Ropek.

Narciarstwo / Snowboarding

W zimie dużą popularnością cieszą się wycieczki na nartach biegowych lub wypady na stoki narciarskie, z których najbliższy jest oddalony 12 km.

Baseny i źródła termalne

Lubisz pływać? A może w ramach relaksu wolisz odpocząć w ciepłym jacuzzi albo pójść do sauny? W niedużej odległości od wRopek znajdują się zarówno baseny jak i źródła termalne.

OFF ROAD 4 x 4

Beskidy to serce off roadu – samochodowych wycieczek po bezdrożach. Polecamy wycieczki samochodami własnymi, jak i wynajętymi, posiadającymi wymagany sprzęt do tego typu przygód.


%d blogerów lubi to: