FAQ

Aby rozwiać najczęstsze wątpliwości i odpowiedzieć na pytania, które mogą najczęściej pojawiają się przed przyjazdem poniżej przygotowaliśmy dla państwa listę najczęściej pojawiających się pytań wraz z odpowiedziami (tak zwane FAQ).


Jak dojechać samochodem?

Dojazd do Białego Domu W Ropki nie jest skomplikowany i obfituje w pozytywnie nastrajające, piękne widoki. Dlatego cała droga do Ropek może być doskonałą wyprawą rodzinną i pierwszą okazją do podziwiania Beskidów.
Najprościej w „Google Maps” wyszukać W Ropki lub Ropki 1 i jechać zgodnie ze wskazówkami nawigacji. Pozwoli to uniknąć zamkniętych dróg i korków.

Czy cena obejmuje wyżywienie?

Tak, cena obejmuje śniadanie w formie szwedzkiego stołu i obiadokolację, w której skład wchodzą: zupa, drugie danie, kompot i deser.

Czy jest możliwość zamówienia jedzenia wegetariańskiego lub wykluczenia któregoś ze składników z diety?

Tak, oferujemy możliwość zamówienia potraw wegetariańskich i dań opartych na dietach specjalnych.

Czy mogę palić w pokoju?

Nie, we wszystkich pokojach palenie jest zabronione, ale palić można na tarasach oraz balkonach.

Czy są miejsca parkingowe?

Tak, przed domem dysponujemy niekrytymi, niestrzeżonymi miejscami parkingowymi przy ulicy. Są one tuż przy bramie wjazdowej, około 30 metrów od drzwi wejściowych.

Czy mogę przyjechać ze swoim pupilem?

Zarówno psy jak i koty są u nas mile widziane, ale staramy się unikać nagromadzenia zwierząt w celu uniknięcia nieprzyjemnych sytuacji. W razie chęci przyjechania ze zwierzątkiem prosimy o uprzedni kontakt.
Opłata za psa / kota to 30 pln za dobę.

Czy jest dostęp do internetu?

Tak, zarówno w częściach wspólnych jak i w pokojach dostępne jest darmowe WiFi.

Czy jest zasięg sieci GSM?

W większości miejsc zasięgu nie ma, ale dzięki wzmacniaczowi można zadzwonić stojąc w holu.

Czy są telewizory w pokojach?

We wszystkich pokojach (oprócz apartamentu) nie ma telewizorów, ale jeżeli chcą państwo obejrzeć jakiś film lub posłuchać muzyki w ogólnodostępnym salonie dostępny jest zestaw kina domowego 5.1, z którego można swobodnie korzystać.

%d blogerów lubi to: